strzałkaoferta
Usługi

Usługi

Usługi producenta maszyn do obróbki drewna

Nasza firma wykonuje usługi w zakresie obróbki skrawaniem (metodą konwencjonalną i CNC), ciecia plazmą i laserem, gięcia, obróbki elektroerozyjnej, spawania oraz innych prac ślusarskich.

Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem polega na precyzyjnym ścinaniu części materiału, który poddawany jest obróbce, tak by nadać mu pożądany kształt lub poprawić jakość jego powierzchni. Wyróżnia się trzy typy skrawania: toczenie, frezowanie i szlifowanie. Podczas obróbki skrawaniem istotna jest precyzja oraz dbałość o najmniejsze detale, w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Obróbka skrawaniem metodą CNC (inaczej nazywana obróbką mechaniczną) jest jedną z najbardziej popularnych metod obrabiania.

Cięcie plazmą i laserem

Cięcie plazmą jest innowacyjną metodą cięcia drewna za pomocą łuku plazmowego. Nowoczesne wycinarki plazmowe to precyzyjne urządzenia, które doskonale sprawdzają się podczas cięcia zarówno drewna, jak i wielu innych materiałów. Laserowe cięcie to rodzaj obróbki, który obecnie posiada ogromne zastosowanie w przemyśle. Do niewątpliwych zalet cięcia laserowego należy gładka i czysta powierzchnia cięcia, która nie wymaga obróbki wykańczającej, ogromna szybkość cięcia oraz duża elastyczność.

Obróbka elektroerozyjna

Cechą charakterystyczną obróbki elektroerozyjnej jest możliwość obróbki każdego materiału, który przewodzi prąd oraz przedmiotów kruchych.

Spawanie i prace ślusarskie

Nasza firma wykonuje również kompleksowe usługi ślusarskie. Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Wood Pamar.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.